Jaundzimušā fotografēšana:


Labākais laiks fotosesijai ir no 4 līdz 14 dienām. Tieši šajā dzīves posmā mazulis guļ mierīgi un vēderiņš vēl netraucē. Fizioloģiski viņam ir ērti tajās pašās pozās, kurās viņš atradās māmiņas vēderā.
 

Kur notiek fotosesija?

 • Fotosesija tiek veikta speciāli aprīkotā fotostudijā. Tajā atrodas viss nepieciešamais rekvizīts, kā arī būs komfortabli gan mazulim, gan vecākiem.

 • Pie Jums mājās, kas ir ērti Jums un bērniņam. Mājas apstākļos fotografēju tikai ar dabīgu apgaismojumu-dienas gaismu. Tāpēc Jums būs jāizvēlas vietiņa pie loga gaišākajā istabā (aptuveni 1,5x1,5 metri). Gaisma ir ļoti svarīga! 

Cik ilgst fotosesija mazulim?
Vidēji fotosesija ilgst no 2 līdz 4 stundām, ieskaitot pārtraukumus barošanai, sarunām ar mammu un iemidzināšanu.


Vai mums jābūt līdzi  saviem aksesuāriem mazulim?

Nodrošinu visus nepieciešamos rekvizītus, un tas ir iekļauts fotosesijas cenā. Materiāli un audumi tiek rūpīgi apstrādāti, mazgāti ar hipoalerģiskiem produktiem. Jums tikai jāpadomā par apģērbu sev, ģimenes kadriem. Ja vecākiem ir kādas īpašas vēlmes saistībā ar aksesuāriem vai abģērbu mazulim, mēs to varam apspriest pirms fotosesijas.

Kā sagatavoties fotosesijai?
Fotografēšanas dienā nomazgājiet mazuļa seju un izskalojiet actiņas.
Pārējiem fotosesijas dalībniekiem: tīri mati, viegli apģērbi, bez izdrukām un uzrakstiem, tīri un gludināti.
Mammai: neitrāls manikīrs, viegls dienas grims.
Labs garastāvoklis ir obligāts! :)

 

Kas jāsagatavo vecākiem priekš fotosesijas?

 1. Parastie autiņui (3gb)

 2. Vienreizējie paladziņi (2gb)

 3. Knupis – ļoti svarīga detaļa, pat ja Jūs neplānojāt dot knupīti savam bērnam, fotosesijā tas ir obligāti! Knupis ļoti palīdz fotosesijas laikā, un pa 2-4 stundām bērns pie tā nepieradīs

 4. Papildus piena maisījums ja mazulis netiek barots ar krūti vai ar krūts pienu ir par maz

 5. Pilieni vēderiņam (tos, kas palīdz Jūsu mazulim)

 6. Sterila salvete nabai (it īpaši ja nabassaite vēl nav atkritusi)

 7. Uzkodas māmiņai un pārējiem ģimenes locekļiem
   

Kā pierakstīties  jaundzimušo fotosesijai?

Es neņemu avansa maksājumus. Jūsu pieraksts ir pilnīgi bezmaksas un tas garantē Jums fotosesiju. Pierakstīties uz fotosesiju var jebkurā grūtniecības mēnesī. Kā tas notiek?

Uzrakstiet man personīgi ziņojumu :

 1. Jūsu vārds, uzvārds, telefona numurs

 2. Kāds ir noliktais dzemdību datums, gaidāmā bērniņa dzimums (puika, meitene, dvīņi)

Pēc bērniņa nākšanas pasaulē, Jums 1-2 dienu laikā obligāti ir jāsazinās ar mani (piezvanīt vai uzrakstīt), negaidot brīdi, kad Jūs izrakstīs no dzemdību nama. Tas ir vajadzīgs, lai es varētu koriģēt savu grafiku un mēs kopā ar Jums vienotos par precīzu fotosesijas datumu.

Ja Jūs nepaspējāt pierakstīties uz fotosesiju līdz bērniņa dzimšanai, droši varat sazināties ar mani, noteikti atradīsim un vienosimies par brīvu datumu Jūsu fotosesijai.


*Jaundzimušā pūtītes (izsitumi), knaģītis uz nabas.

Iepriekš minētais netraucē fotosesijai. Šī iemesla dēļ neatliekat fotosesiju uz vēlāku laiku, šāda veida fotosesijai ir svarīgs mazuļa vecums.

Nonokavē iemūžināt mazuli, jo laiks "skrien" ātri! Jo jaunāks mazulis ir (no apmēram 5 līdz 14 dienām), jo ērtāk viņam ir fotosesijā. Jūs saņemsiet daudz pozitīvu emociju un nenovērtējamu kadru.


Ģimenes fotografēšana:

Ģimenes fotosesiju var rīkot dabā, mājās, studijā, tas viss ir atkarīgs no jūsu vēlmēm. Ļoti svarīgi rūpīgi pārdomāt apģērbu visai ģimenei. Centieties izvēlēties drēbes, kas ir vienādas krāsā vai tonī ar visiem ģimenes locekļiem, tādā pašā stilā. Abģērbam jābūt bez lielām spilgtām izdrukām, bez uzrakstiem. Tas fotogrāfijās ļaus izskatīties harmoniskāk. Ieteicams sagatavot divus apģērbu komplektus, kas atšķiras pēc stila un krāsas.

Mazuļi līdz gada vecumam:

fotosesija notiek dabā vai studijā. Noteikti ņemiet līdzi savas iecienītās rotaļlietas un lietas. Tās palīdzēs mazulim justies pārliecinātākam un iejusties jaunajā vidē. Atcerieties, ka mazi bērni ļoti ātri nogurst, tāpēc labākais laiks fotografēt ir dienas laikā, pēc gulēšanas un ēšanasNodrošinu visus nepieciešamos rekvizītus, un tas ir iekļauts fotosesijas cenā. Materiāli un audumi tiek rūpīgi apstrādāti, mazgāti ar hipoalerģiskiem produktiem. Ja vecākiem ir kādas īpašas vēlmes saistībā ar aksesuāriem vai abģērbu mazulim, mēs to varam apspriest pirms fotosesijas.

*Par cita veida fotosesiju niansēm varat uzzināt sīkāk sazinoties ar mani!
*Un, protams, viens no vissvarīgākajiem izcilas fotosesijas nosacījumiem ir jūsu labais noskaņojums fotosesijas laikā!

Lūdzu, izlasiet manus noteikumus un nosacījumus:

 • Maksājums tiek veikts fotografēšanās dienā, darba beigās.
   

 • Piekrītot veikt fotosesiju, jūs apstiprinat savu piekrišanu fotogrāfiju izmantošanai ar savu un/vai mazuļa fotogrāfiju manā mājaslapā, instagram un facebook profilā, kā arī, lai es varētu piedalīties fotoizstādēs un konkursos. Ir iespējama fotografēšanas konfidencialitāte. Lūdzu, iepriekš informējiet par savu vēlmi.
   

 • Piekrītot veikt fotosesiju Jūs piekrītat, ka fotogrāfijas tiks apstrādātas manā stilā.
   

 • Manas kameras uzņemtais oriģinālais darba materiāls joprojām ir mans īpašums, mans autordarbs.
   

 • Es lūdzu, ievietojot fotogrāfijas sociālajos tīklos, neizmantot filtrus. Paldies
   

 • Black Facebook Icon
 • Black Instagram Icon