Sandra Stankevica photography-5.jpg

Īsumā par mani

     Prieks tevi redzēt manā mājaslapā!
Esmu fotogrāfe Sandra Stankeviča, visu šīs mājaslapas fotogrāfiju autore. Pēc profesijas fotogrāfs un kultūras menedžments. Specializējos jaundzimušo, grūtnieču un bērnu fotogrfēšanā. Savas zināšanas regulāri papildinu apmeklējot meistarklases un forumus.

Man ļoti patīk mans darbs, es gūstu lielu prieku gan no fotosesijas procesa, gan fotogrāfiju pēcapstrādes laikā, dažreiz pieķeru sevi smaidam apstrādājot fotogrāfijas. 

Es pati esmu gan sieviņa, gan mamma. Tapēc droši varu teikt, ka ģimene, bērniņa gaidības un tā ienākšana ģimenē ir patiesa laime! Jaundzimušo fotogrāfija ir vismīlīgākā un aizkustinošākā, kā arī unikāla un ekskluzīva - mazuļi tik ātri aug un mainās ...  tādēļ ir vērts šos mirkļus apstādināt, saglabāt sajūtu, cik mazs un skaists bija jaundzimušais. Jums ir iespēja iemūžināt šo unikālo un nenovērtējamo mirkli.


 Es tiešām vēlos, lai ģimenes albumu tradīcija netiktu zaudēta, lai tiktu saglabāta arī ģimenes vēsture skaistās bildēs. Esmu ļoti priecīga, kad ar savu fotogrāfiju palīdzību es kādu padaru mazliet laimīgāku. :)